System informatyczny zrodlo

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to aktywność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno funkcjonowań w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w pozycji i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w całości opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Idealne wyjście dla młodych i średnich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele a Mężczyźni mają najwyższą umiejętność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i wspiera takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".